Krbová kamna Prity K22 D, 11,7 kW
Kompaktní krbová kamna s nízkými emisemi CO (774 mg/Nm³), trojitým řízením spalování a kouřovodem Ø130 mm – pro byty, chaty i menší rodinné domy.
- Stock: Skladem
- Značka: Prity
- SKU: 08.435.271
365 DENNÍ VRÁCENÍ
365 dníProhlednout detaily
BEZPEČNÉ PLATBY
Prohlednout detaily
Můžete také potřebovat
Krbová kamna Prity K22 D – kompaktní kamna s nízkými emisemi CO a trojitým řízením spalování
Krbová kamna Prity K22 D spojují klasický design a moderní funkčnost v kompaktním těle. Hodí se do bytů, chat i menších rodinných domů a snadno se instalují i v menších obytných prostorech. Emise oxidu uhelnatého činí pouhých 774 mg/Nm³ – hluboko pod povoleným limitem 1500 mg/Nm³ pro tento typ spotřebiče. Primární, sekundární a terciární vzduch spolu s klapkou kouřovodu vám dávají plnou kontrolu nad spalováním a zajišťují delší a úspornější hoření. Kamna fungují bez elektřiny, ventilátorů a elektroniky – tiché, rovnoměrné teplo přímo z ohně. Vyrábí je v Bulharsku společnost Prity 95 Ltd – výrobce topidel od roku 1995.

Výhody krbových kamen Prity K22 D
- Nízké emise CO – 774 mg/Nm³ – hluboko pod povoleným limitem a čistší vzduch kolem vašeho domova.
- Primární, sekundární a terciární vzduch – přesné řízení spalování a dokonalejší hoření dřeva.
- Klapka kouřovodu – pomáhá dosáhnout optimálního tahu a snižuje tepelné ztráty komínem.
- Provoz bez elektřiny – žádné ventilátory ani elektronika, tiché a rovnoměrné teplo.
- Kompaktní rozměry – pohodlná instalace i v menších obytných prostorech.
- Vývod kouřovodu Ø130 mm – připojení přímo ke komínu tohoto průměru, bez dalších redukcí.
- Klasický design – hodí se do nejrůznějších interiérů.
Účinnost a emise
Krbová kamna Prity K22 D jsou navržena pro účinné a čisté spalování dřeva. Trojí přívod vzduchu – primární, sekundární a terciární – zajišťuje dokonalejší hoření a emise CO činí pouhých 774 mg/Nm³, hluboko pod povoleným limitem 1500 mg/Nm³ pro tento typ spotřebiče. Teplota spalin je 285 °C. Nejlepších výsledků dosáhnete se suchým dřevem s vlhkostí do 20 % – zajistí stabilní spalování a menší usazování sazí v komíně. Kamna se připojují ke komínu s průměrem kouřovodu Ø130 mm a vztahuje se na ně záruka 2 roky.
Technické parametry
| Emise CO | 774 mg/Nm³ |
| Teplota spalin | 285 °C |
| Přívod vzduchu | Primární, sekundární a terciární |
| Klapka kouřovodu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 130 mm |
| Napájení elektřinou | Není potřeba |
| Doporučené palivo | Suché dřevo s vlhkostí do 20 % |
| Země výroby | Bulharsko |
| Záruka | 2 roky |
| Characteristics | |
| Hmotnost (kg) | 84.0000 |
| Země výroby | Bulharsko |
| Rozměr hloubka (mm) | 460 |
| Rozměr šířka (mm) | 490 |
| Rozměr výška (mm) | 803 |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikace | CE |
| Jmenovitý tepelný výkon (kW) | 11.7 |
| Třída energetické účinnosti | A+ |
| Spalinový odvod (mm) | 130 |
| Požadovaný tah komína (Pa/mbar) | 12 |
| Umístění výfuku | Horní strana |
| Tepelný výkon (kW) | 11.7 |
| Účinnost (%) | 81.8 |
| Přibližná topná kapacita (m³) | 200 - 250 |
| Stavební materiál | Ocel |
| Typ vytápění | Přirozená konvekce |
| Nutná montáž | Žádný |
| Výplň (obložení) | Žádný |
| Umístění | Centrum |
| Rozměry spalovací komory (výška, šířka, hloubka), mm | 403 x 411 x 360 |
| Klapka komínu | Ano |
| Spotřeba paliva (g/kWh) | 3300 |
| Teplota spalin (v provozním režimu), °C | 285 |
| Charakteristika | |
| Hmotnost (kg) | 84.0000 |
| Země výroby | Bulharsko |
| Rozměr hloubka (mm) | 460 |
| Rozměr šířka (mm) | 490 |
| Rozměr výška (mm) | 803 |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikace | CE |
| Jmenovitý tepelný výkon (kW) | 11.7 |
| Třída energetické účinnosti | A+ |
| Spalinový odvod (mm) | 130 |
| Požadovaný tah komína (Pa/mbar) | 12 |
| Umístění výfuku | Horní strana |
| Tepelný výkon (kW) | 11.7 |
| Účinnost (%) | 81.8 |
| Přibližná topná kapacita (m³) | 200 - 250 |
| Stavební materiál | Ocel |
| Typ vytápění | Přirozená konvekce |
| Nutná montáž | Žádný |
| Výplň (obložení) | Žádný |
| Umístění | Centrum |
| Rozměry spalovací komory (výška, šířka, hloubka), mm | 403 x 411 x 360 |
| Klapka komínu | Ano |
| Spotřeba paliva (g/kWh) | 3300 |
| Teplota spalin (v provozním režimu), °C | 285 |